Par kokaudzētavu

Mūsu saimniecības nozare ir dekoratīvo stādu pavairošana, audzēšana un tirdzniecība.


Piedāvājam plašu skujkoku, lapu koku, krūmu un ziemciešu puķu stādu sortimentu. Pie mums Jūs atradīsit 130 dažādu krāsu, formu skujkoku, 250 lapu koku un krūmu nosaukumus, kā arī ap 200 ziemciešu puķu nosaukumus.


Katru gadu papildinām mūsu sortimentu ar jauniem, Latvijā ziemojošiem augiem. Stādi tiek piedāvāti plastmasas konteineros (podiņos), kas nodrošina stādu realizāciju visu veģetācijas periodu no agra pavasara līdz vēlam rudenim.

Esam ģimenes kokaudzētava ar stabilu vietu Latvijas kokaudzētavu saimē. Salīdzinoši īsā laikā esam ieguvuši daudzu klientu uzticību, kuri pie mums brauc iegādāties stādus ne tikai no Latvijas daudziem novadiem. Esam ieinteresējuši pircējus arī no Krievijas, Lietuvas un Igaunijas.


Savus klientus cenšamies piesaistīt ar labu stādu kvalitāti un iespēju robežās individuālu pieeju katram. Palīdzam piemeklēt vispiemērotākos augus, respektējot pircēju vēlmes un situāciju viņu dārzā.


Diemžēl pavasara lielajā stādu iegādes "maratonā" ne vienmēr spējam katram pievērst pienācīgu uzmanību, tādēļ īpaši aicinām pie mums arī pēc Līgo svētkiem. Ziedošie lapu krūmi būs viskrāšņākie, un mums atliks vairāk laika konsultācijām par iegādājamo stādu īpatnībām.

Atcerēsimies, ka stādus, ieaudzētus podos, varat droši stādīt no agra pavasara līdz vēlam rudenim, kamēr zeme vēl nav sasalusi. Mums ir svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti, jo vēlamies iegūt Jūsu uzticību un ceram uz ilgtermiņa sadarbību.


LAIPNI LŪDZAM APMEKLĒT MŪSU KOKAUDZĒTAVU!


Ar cieņu, Māris un Orisja Gajevski!

Vēsture

Mūsu kokaudzētavas pirmsākumi ir datējami ar 1998. gadu nelielā teritorijā Kandavas pilsētā Tukuma rajonā. Taču pamazām, attīstot saimniecību, radās nepieciešamība pēc lielākām audzēšanas platībām, jaunām tehnoloģijām un izdevīgāku tirdzniecības vietu. 2003. gadā iesākām veidot saimniecību jaunā vietā Talsu rajona Strazdes pagastā, Ventspils šosejas malā.
Visu nācās iekārtot no jauna – nebija ne elektrības, ne ūdens stādu laistīšanai, ne piemērota reljefa, ne arī atbilstošas augsnes stādu audzēšanai. Bet, laikam ejot, esam radījuši visus apstākļus, lai izaudzētie stādi būtu kvalitatīvi un priecētu katru pircēju.